Rengöringsskrapa Fornetto Till Stekbord & Grillgaller
229 kr

Till Stekbord & Grillgaller
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rengöringsverktyg för stekbord och grill, fungerar även som ett praktiskt verktyg för att lyfta grillgaller. Rengöringsverktyget är tillverkad av rostfritt stål, polypropen och termoplastiskt gummi.
Varumärke
FornettoBeskrivning
Rengöringsverktyg för stekbord och grill, fungerar även som ett praktiskt verktyg för att lyfta grillgaller. Rengöringsverktyget är tillverkad av rostfritt stål, polypropen och termoplastiskt gummi.
Egenskaper
| Varumärke | Fornetto |
| Art.Nr. | P06.FVR |
| Färg | Svart |
| Djup | 8 cm |
| Höjd | 31 cm |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Rengöringsskrapa |
| Bredd | 4,7 cm |
| EAN-nr | 9333417020875 |

