Skyddsöverdrag Fornetto Kamado 16 Tum
699 kr

Kamado 16 Tum
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett specialdesignat överdrag som ger Fornetto Lento Small Black Kamado 16 tum ett effektivt skydd mot dåliga väderförhållanden året runt.
Varumärke
FornettoBeskrivning
Ett specialdesignat överdrag som ger Fornetto Lento Small Black Kamado 16 tum ett effektivt skydd mot dåliga väderförhållanden året runt.
Överdraget är hållbart, vattentätt, UV-beständigt och återvinningsbart.
Egenskaper
| Varumärke | Fornetto |
| Art.Nr. | MCD1600H-C |
| Färg | Svart |
| Djup | 52,7 cm |
| Höjd | 58,4 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Skyddsöverdrag |
| Bredd | 58,4 cm |
| EAN-nr | 9333417023890 |
