Smoker Fornetto Fish Small
299 kr

Fish Small
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Detta högkvalitativa ställ är perfekt för att grilla eller röka, revbensspjäll eller fisk åt två olika håll. Som är en av det unika och utbytbara Fornetto-systemet för stekning och grillning.
Varumärke
FornettoBeskrivning
Detta högkvalitativa ställ är perfekt för att grilla eller röka, revbensspjäll eller fisk åt två olika håll. Som är en av det unika och utbytbara Fornetto-systemet för stekning och grillning.
Egenskaper
| Varumärke | Fornetto |
| Art.Nr. | F-E16 |
| Färg | Silver |
| Djup | 29 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Smoker |
| Bredd | 7 cm |
| EAN-nr | 9333417023593 |


