Stålben Hörnells Outdoor till Stekhäll 3-pack
265 kr
229 krSpara 14 %Kampanj

till Stekhäll 3-pack
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

3-pack med ben till din Hörnells Outdoor Stekhäll. Benen fästs på stekhällen genom att bygeln häktas på hällens kant och sedan klämmer du åt den genom att skruva på benet.
Varumärke
Hörnells OutdoorBeskrivning
3-pack med ben till din Hörnells Outdoor Stekhäll. Benen fästs på stekhällen genom att bygeln häktas på hällens kant och sedan klämmer du åt den genom att skruva på benet.
Egenskaper
| Varumärke | Hörnells Outdoor |
| Art.Nr. | 90006 |
| Höjd | 20 cm |
| Produkttyp | Stålben till stekhäll |
| Bredd | 30 cm |
| Färg | Silver |
| Djup | 240 cm |
| Längd | 24 cm |
| EAN-nr | 7350005971588 |
