Stekplatta Fornetto 32 x 84 x 2 cm
1 299 kr

32 x 84 x 2 cm
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FornettoBeskrivning
Stekplatta kompatibel med Fornetto Conquest 610.
Utmärkt för att grilla mindre matbitar som räkor, hamburgare, medaljonger och grönsaker. Den perfekta lösningen för optimal grillning!
Egenskaper
| Varumärke | Fornetto |
| Art.Nr. | F-SP-507 |
| Färg | Svart |
| Djup | 48 cm |
| Höjd | 32 cm |
| Material | Emaljerat gjutjärn |
| Produkttyp | Stekplatta |
| Bredd | 2 cm |
| EAN-nr | 9333417023975 |

