Utespis Sunwind Siv
3 590 kr
2 590 krSpara 28 %Kampanj

Siv
2 590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utespisen Siv är både ett läckert designelement och en mysig värmekälla kyliga vinterdagar och sena sommarkvällar. Tack vare det medföljande grillgallret kan du använda utespisen Siv som en läcker grill. Underdelen har ett praktiskt utrymme till förvaring av ved. Placeras på icke brännbart material. Mått: 70 x 35 x 116 cm
Varumärke
SunwindBeskrivning
Utespisen Siv är både ett läckert designelement och en mysig värmekälla kyliga vinterdagar och sena sommarkvällar. Tack vare det medföljande grillgallret kan du använda utespisen Siv som en läcker grill. Underdelen har ett praktiskt utrymme till förvaring av ved. Placeras på icke brännbart material. Mått: 70 x 35 x 116 cm
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 420550 |
| Färg | Svart |
| Typ | Utespis |
| Höjd | 1160 mm |
| Vikt | 18 kg |
| Bredd | 350 mm |
| EAN-nr | 7028640070187 |


