Vagn/Stativ Sunwind till Toronto 2000
733 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SunwindBeskrivning
Vagn/stativ till Toronto 2000, gör det enkelt att transportera och få rätt höjd vid grillning.
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 440676 |
| Djup | 42 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Serie | Smart |
| Produkttyp | Tralle |
| Vikt | 9 kg |
| Bredd | 63 cm |
| EAN-nr | 7028640059038 |

