Barnmöbel PLUS Basic Utomhus
fr.2 399 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Starkt och stabilt utomhus bänkset till barnen. Tillverkat i tryckimpregnerat FSC-märkt virke.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 570 mm |
| Längd | 1100 mm |
| Material | Trä/Stål |
| Dyna ingår | Nej |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Barnmöbler |
| Träslag | Furu |
| Färg | Svart, Tryckimpregnerat |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Bredd | 1100, 1180, 1250 mm |
| Vikt | 24 kg |

