Barset Venture Home Mexico Utomhus
7 635 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barset Mexico från Venture Home innehåller ett runt bord och fyra höga stolar med kort rygg i svart aluminiumram. Akacia i stolarnas rygg och sits samt bordskiva i akacia. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barset Mexico från Venture Home innehåller ett runt bord och fyra höga stolar med kort rygg i svart aluminiumram. Akacia i stolarnas rygg och sits samt bordskiva i akacia. Lättare montering krävs.
Mått
- Bord: DxH 64x95 cm
- Stol: BxDxH 47x49x88 cm
- Bord: DxH 64x95 cm
- Stol: BxDxH 47x49x88 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9584-520 |
| Montering | Ja |
| Färg | Akacia/Svart |
| Diameter | 640 mm |
| Material | Akacia |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 490 mm |
| Sitthöjd | 880 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Serie | Mexico |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Akacia |
| Produkttyp | Barset |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| EAN-nr | 7350107080874 |






