Cafégrupp Venture Home Bacong Bord med 2 Bois Stolar
fr.4 389 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp från Venture Home.
Skapa ett modernt och charmigt blickfång på den lilla balkongen eller uteplatsen! Matstolarna från serien Bois har ett smäckert utförande i trendsäker design. Tillverkade i stilren zinkkonstruktion, sits i smäckert grönt rep och dekorativa armstöd i teak. Här i snygg kombination med ett nätt cafébord från serien Bacong. Bordet har en nätt, rund toppskiva och smala ben i svart stål. Duka ut fikan i sommar och njut av trivsamma stunder.
Bord
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Bord
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 45 cm |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Sittdjup | 42 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Bacong/Bois |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Material | Stål,Acacia,Polypropen, Stål,Polypropen |
| Färg | Svart, Svart/Grön |

