Cafégrupp Venture Home Bacong Bord med 2 Copacabana StolarSvart
3 879 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En perfekt cafégrupp till den lilla balkongen eller uteplatsen! Det nätta cafébordet från serien Bacong har en rund toppskiva och smala ben i stål. Här i snygg kombination med 2st matstolar från serien Copacabana. Stolarna har raka nordiska former och är stapelbara. Sitsen är i textilene och stolsbenen i aluminium. Duka ut fikan i sommar och njut av trivsamma stunder!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En perfekt cafégrupp till den lilla balkongen eller uteplatsen! Det nätta cafébordet från serien Bacong har en rund toppskiva och smala ben i stål. Här i snygg kombination med 2st matstolar från serien Copacabana. Stolarna har raka nordiska former och är stapelbara. Sitsen är i textilene och stolsbenen i aluminium. Duka ut fikan i sommar och njut av trivsamma stunder!
Bord
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23296 |
| Sittbredd | 41 cm |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Sittdjup | 49 cm |
| Material | Stål,Aluminium,Textilene |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Bacong/Copacabana |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Färg | Svart |
| Diameter | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |





