Cafégrupp Venture Home Bacong Bord med 2 Lina StolarSvart
3 379 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa ett stilrent och minimalistiskt blickfång på din altan eller balkong! Det nätta cafébordet från serien Bacong har en rund toppskiva och smala ben i stål. Här tillsammans med våra smakfulla matstolar från serien Lina. Den här charmiga stolen är i slitstarkt stål och matchar bordet utmärkt. Det ska kännas skönt att slå sig ner här för en avkopplande stund!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa ett stilrent och minimalistiskt blickfång på din altan eller balkong! Det nätta cafébordet från serien Bacong har en rund toppskiva och smala ben i stål. Här tillsammans med våra smakfulla matstolar från serien Lina. Den här charmiga stolen är i slitstarkt stål och matchar bordet utmärkt. Det ska kännas skönt att slå sig ner här för en avkopplande stund!
Bord
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 73 cm
Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54,5 cm
- Höjd: 78 cm
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 73 cm
Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 54,5 cm
- Höjd: 78 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23298 |
| Sittbredd | 39 cm |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 42 cm |
| Material | Stål |
| Serie | Bacong/Lina |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Färg | Svart |
| Diameter | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |




