Cafégrupp Venture Home Bacong Bord med 2 Lindos StolarBrun/Svart
3 535 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Jordnära och modernt - perfekt cafégrupp till den lilla balkongen eller uteplatsen! Det nätta cafébordet från serien Bacong har en rund toppskiva och smala ben i stål. Här i snygg kombination med 2st matstolar från serien Lindos. Stolen är i slitstarkt rep i brun kulör och passar utmärkt för utomhusbruk. Duka ut fikan i sommar och njut av trivsamma stunder!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Jordnära och modernt - perfekt cafégrupp till den lilla balkongen eller uteplatsen! Det nätta cafébordet från serien Bacong har en rund toppskiva och smala ben i stål. Här i snygg kombination med 2st matstolar från serien Lindos. Stolen är i slitstarkt rep i brun kulör och passar utmärkt för utomhusbruk. Duka ut fikan i sommar och njut av trivsamma stunder!
Bord
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 73 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 86 cm
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 73 cm
Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 86 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23293 |
| Sittbredd | 44 cm |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Sittdjup | 40 cm |
| Material | Stål,Polypropen |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Bacong/Lindos |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Färg | Brun/Svart |
| Diameter | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |
