Cafégrupp Venture Home Bacong Bord med 2 Tablas StolarSvart, Mörkgrå
3 879 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En läckert matchande matgrupp som passar utmärkt till alla fikastunder i sommar! Det nätta cafébordet från serien Bacong har en rund toppskiva och smala ben i stål. Här i perfekt kombination med 2st matstolar från serien Tablas. Stolen har ett kryssat ryggstöd och lätt utsvängda ben för ett stadigt intryck. Gör dig redo för ett enastående uteliv!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En läckert matchande matgrupp som passar utmärkt till alla fikastunder i sommar! Det nätta cafébordet från serien Bacong har en rund toppskiva och smala ben i stål. Här i perfekt kombination med 2st matstolar från serien Tablas. Stolen har ett kryssat ryggstöd och lätt utsvängda ben för ett stadigt intryck. Gör dig redo för ett enastående uteliv!
Bord
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 48 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 88 cm
- Längd: 60 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 48 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23292 |
| Sittbredd | 40 cm |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Sittdjup | 40,5 cm |
| Material | Stål,Aluminium |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Bacong/Tablas |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Färg | Svart/Mörkgrå |
| Diameter | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |


