Cafégrupp Venture Home Borneo Bord med 2 Bois Trädgårdsstolar Utomhus
fr.7 255 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En läckert matchande matgrupp som passar utmärkt till alla fikastunder i sommar! Bordet från serien Borneo har följsamma former och en tidlös Skandinavisk design. Bordsskivan är ribbad och böljar ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i aluminium vilket ger dig ett slitstarkt bord som är enkelt att flytta omkring på. Här tillsammans med 2st snygga matstolar från serien Bois. Stolen har en bekväm design med armstöd och sits i rep. Sitt bekvämt och koppla av i sommar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En läckert matchande matgrupp som passar utmärkt till alla fikastunder i sommar! Bordet från serien Borneo har följsamma former och en tidlös Skandinavisk design. Bordsskivan är ribbad och böljar ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i aluminium vilket ger dig ett slitstarkt bord som är enkelt att flytta omkring på. Här tillsammans med 2st snygga matstolar från serien Bois. Stolen har en bekväm design med armstöd och sits i rep. Sitt bekvämt och koppla av i sommar!
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 45 cm |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 42 cm |
| Serie | Borneo/Bois |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Material | Aluminium,Acacia,Polypropen,Stål, Aluminium,Polypropen,Stål |
| Färg | Svart, Svart/Grön |
