Cafégrupp Venture Home Borneo Bord med 2 Lina Stolar
fr.5 945 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilrent och minimalistiskt - perfekt för den lilla balkongen eller uteplatsen! Bordet från serien Borneo har följsamma former och en tidlös Skandinavisk design. Bordsskivan är ribbad och böljar ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i aluminium vilket ger dig ett slitstarkt bord som är enkelt att flytta omkring på. Här tillsammans med våra smäckra matstolar från serien Lina. Den nätta stolen är i stål och matchar bordet utmärkt. Njut av soliga fikastunder i sommar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Stilrent och minimalistiskt - perfekt för den lilla balkongen eller uteplatsen! Bordet från serien Borneo har följsamma former och en tidlös Skandinavisk design. Bordsskivan är ribbad och böljar ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i aluminium vilket ger dig ett slitstarkt bord som är enkelt att flytta omkring på. Här tillsammans med våra smäckra matstolar från serien Lina. Den nätta stolen är i stål och matchar bordet utmärkt. Njut av soliga fikastunder i sommar!
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 41 cm
- Höjd: 39 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 41 cm
- Höjd: 39 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Material | Aluminium,Stål |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 39 cm |
| Serie | Borneo/Lina |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Svart, Svart/Beige |
