Cafégrupp Venture Home Break Ø90 cm med 2 Anna Stolar
Rek. pris 5 425 kr
5 245 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bekväm, inbjudande och nätt cafégrupp i behagliga kulörer - enkel att matcha och tidlös i sitt utformande. Bordet Break har en rund bordsskiva i grå aintwood och ett klassiskt underrede i vit aluminium. Här i perfekt kombination med bekväma matstolar från serien Anna. Stolen är tillverkad i konstrotting, har integrerade armstöd, är stapelbar och kommer i en läcker svart kulör som är enkel att matcha med övrig möblering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bekväm, inbjudande och nätt cafégrupp i behagliga kulörer - enkel att matcha och tidlös i sitt utformande. Bordet Break har en rund bordsskiva i grå aintwood och ett klassiskt underrede i vit aluminium. Här i perfekt kombination med bekväma matstolar från serien Anna. Stolen är tillverkad i konstrotting, har integrerade armstöd, är stapelbar och kommer i en läcker svart kulör som är enkel att matcha med övrig möblering.
Mått Break matbord
Total höjd: 74 cm
Diameter: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Anna matstol
Total höjd: 95 cm
Total bredd: 55 cm
Totalt djup: 64 cm
Sitshöjd: 43 cm
Sitsbredd: 44 cm
Total höjd: 74 cm
Diameter: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Anna matstol
Total höjd: 95 cm
Total bredd: 55 cm
Totalt djup: 64 cm
Sitshöjd: 43 cm
Sitsbredd: 44 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22682 |
| Rygghöjd | 52 cm |
| Diameter | 90 cm |
| Material | Rotting, stål |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 440 mm |
| Serie | Break |
| Toppskiva | Aintwood, aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |




