Cafégrupp Venture Home Break Ø90 cm med 2 Copacabana Stolar
fr.6 059 kr

Break Ø90 cm med 2 Copacabana Stolar
6 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordet Break har en rund bordsskiva i aintwood och ett klassiskt underrede i aluminium. Här i modemedveten kombination med de populära matstolarna Copacabana. Stolarna är stapelbara med en sits i textilene och ram i aluminium. Skapa en charmig plats på uteplatsen som passar perfekt till sommarens alla fikastunder!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bordet Break har en rund bordsskiva i aintwood och ett klassiskt underrede i aluminium. Här i modemedveten kombination med de populära matstolarna Copacabana. Stolarna är stapelbara med en sits i textilene och ram i aluminium. Skapa en charmig plats på uteplatsen som passar perfekt till sommarens alla fikastunder!
Mått Break matbord
Total höjd: 74 cm
Diameter: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Copacabana stol
Total höjd: 88 cm
Total bredd: 55,5 cm
Totalt djup: 60,5 cm
Sitshöjd: 42 cm
Sitsbredd: 41,4 cm
Total höjd: 74 cm
Diameter: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Copacabana stol
Total höjd: 88 cm
Total bredd: 55,5 cm
Totalt djup: 60,5 cm
Sitshöjd: 42 cm
Sitsbredd: 41,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 46 cm |
| Diameter | 90 cm |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Sittbredd | 41,4 mm |
| Serie | Break |
| Toppskiva | Aintwood, aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Svart |
