Cafégrupp Venture Home Break Ø90 cm med 2 Lindos Trädgårdsstolar Utomhus
fr.5 725 kr
Välj variant

Break Ø90 cm med 2 Lindos Trädgårdsstolar Utomhus
5 725 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordet Break har en rund bordsskiva i aintwood och ett klassiskt underrede i aluminium. Här i perfekt kombination med smäckra stolar från serien Lindos. Stolarna är också stapelbar för praktisk förvaring. Det här är en inbjudande matgrupp för två som garanterat förlänger trivsamma stunder i sommar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bordet Break har en rund bordsskiva i aintwood och ett klassiskt underrede i aluminium. Här i perfekt kombination med smäckra stolar från serien Lindos. Stolarna är också stapelbar för praktisk förvaring. Det här är en inbjudande matgrupp för två som garanterat förlänger trivsamma stunder i sommar!
Mått Break matbord
Total höjd: 74 cm
Diameter: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 57 cm
Totalt djup: 59 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Total höjd: 74 cm
Diameter: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Lindos stol
Total höjd: 86 cm
Total bredd: 57 cm
Totalt djup: 59 cm
Sitshöjd: 47 cm
Sitsbredd: 44,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Diameter | 90 cm |
| Material | Stål |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 44,4 mm |
| Serie | Break |
| Toppskiva | Aintwood, aluminium |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Beige/Svart, Grå/Vit, Svart |
