Cafégrupp Venture Home Cane med 2 Trädgårdsstolar Utomhus
11 415 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Cane från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i borstad akacia. Matchas med 2 stycken Coby matstolar med en ram i bambu.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Cane från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i borstad akacia. Matchas med 2 stycken Coby matstolar med en ram i bambu.
Bord
- Diameter: 90 cm
- Höjd: 79,5 cm
Stol
- Höjd: 92,5 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Bredd: 59,5 cm
- Djup: 68,5 cm
- Diameter: 90 cm
- Höjd: 79,5 cm
Stol
- Höjd: 92,5 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Bredd: 59,5 cm
- Djup: 68,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21178 |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Färg | Trä/natur |
| Diameter | 90 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Bambu/PE |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 46,5 cm |
| Sitthöjd | 45,5 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Serie | Cane |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Caféset |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |





