Cafégrupp Venture Home Canucks med 2 Asta Stolar
Rek. pris 4 989 kr
4 335 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Venture Home Canucks med två stycken Asta stolar.
Detta ingår
- 2 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 700 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 700 mm
Övrigt
- Höjd till undersida bord: 57 cm
- 2 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 550 mm
- Djup: 620 mm
- Höjd: 960 mm
Mått Bord
- Bredd: 700 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 700 mm
Övrigt
- Höjd till undersida bord: 57 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18203 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 49 cm |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Aintwood/Stål/Konstrotting |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Serie | Canucks |
| Form bord | Kvadratisk |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Iläggsskiva | Nej |





