Cafégrupp Venture Home Canucks med 2 Pishi Matstolar
9 429 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Canucks med 2 Pishi Matstolar från Venture Home är en trevlig utomhusgrupp med två stycken Pishi stolar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Canucks med 2 Pishi Matstolar från Venture Home är en trevlig utomhusgrupp med två stycken Pishi stolar.
Detta ingår
- 2 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 660 mm
- Djup: 830 mm
- Höjd: 1260 mm
Mått Bord
- Bredd: 700 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 700 mm
Övrigt
- Höjd till undersida bord: 57 cm
- 2 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 660 mm
- Djup: 830 mm
- Höjd: 1260 mm
Mått Bord
- Bredd: 700 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 700 mm
Övrigt
- Höjd till undersida bord: 57 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18205 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 70 cm |
| Färg | Svart |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 425 mm |
| Sittbredd | 510 mm |
| Serie | Canucks |
| Form bord | Kvadratisk |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Iläggsskiva | Nej |






