Cafégrupp Venture Home Diego Bord med 2 Bois Stolar
fr.7 385 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duka ut fikan hit i sommar! Cafébordet Diego är lika smart som stilrent. Bordet har också enkel konstruktion som gör att du lätt fäller upp eller ner förlängningsskivor längs sidorna. Här tillsammans med 2st gråa matstolar från serien Bois. Stolen har en sits i slitstarkt rep och smal stomme i stål. En perfekt matgrupp till den lilla balkongen! Bordets mått: 130/70x70cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Duka ut fikan hit i sommar! Cafébordet Diego är lika smart som stilrent. Bordet har också enkel konstruktion som gör att du lätt fäller upp eller ner förlängningsskivor längs sidorna. Här tillsammans med 2st gråa matstolar från serien Bois. Stolen har en sits i slitstarkt rep och smal stomme i stål. En perfekt matgrupp till den lilla balkongen! Bordets mått: 130/70x70cm.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 45 cm |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 42 cm |
| Serie | Diego/Bois |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Material | Aintwood,Aluminium,Acacia,Polypropen,Stål, Aintwood,Aluminium,Polypropen,Stål |
| Färg | Brun/Grön, Brun/Svart |
