Cafégrupp Venture Home Diego Bord med 2 Malina Stolar
fr.8 819 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sitt bekvämt till eftermiddagsfikan! Cafébordet Diego är lika smart som stilrent. Bordet har också enkel konstruktion som gör att du lätt fäller upp eller ner förlängningsskivor längs sidorna. Här i kombination med våra läckra matstolar från serien Malina. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i flätad konstrotting. Bekvämt och klassiskt kan aldrig bli fel! Bordets mått: 130/70x70cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sitt bekvämt till eftermiddagsfikan! Cafébordet Diego är lika smart som stilrent. Bordet har också enkel konstruktion som gör att du lätt fäller upp eller ner förlängningsskivor längs sidorna. Här i kombination med våra läckra matstolar från serien Malina. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i flätad konstrotting. Bekvämt och klassiskt kan aldrig bli fel! Bordets mått: 130/70x70cm.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86,5 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Material | Aintwood,Aluminium,Skum,Polyester,Korg |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Diego/Malina |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Brun, Svart |
