Cafégrupp Venture Home Ghana 70x70 med 2 Kenya Fällbara Stolar med Armstöd
3 795 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Ghana/Kenya från Venture Home. Lika tidlöst som modemedvetet. Det här är den perfekta cafégruppen för sommarens soliga fikastunder.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Ghana/Kenya från Venture Home. Lika tidlöst som modemedvetet. Det här är den perfekta cafégruppen för sommarens soliga fikastunder.
Matbord Ghana har en nätt design i vacker teak och är hopfällbart för praktisk förvaring och förflyttning. Här tillsammans med läckert matchande stolar från serien Kenya, också i smakfull teak. Stolarna är fällbara för optimal avkoppling och har armstöd för extra komfort.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 43 cm
- Höjd: 45 cm
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 43 cm
- Höjd: 45 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22777 |
| Färg | Trä/natur |
| Diameter | 70 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 700 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Ghana & Kenya |
| Form bord | Runt |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 700 mm |
| Antal Sittplatser | 2 |





