Cafégrupp Venture Home Ghana 70x70 med 2 Lindos Karmstolar
5 245 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Ghana/Lindos från Venture Home. Det perfekta cafébordet till sommarens alla fikastunder. Skapa ett inbjudande blickfång som imponerar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Ghana/Lindos från Venture Home. Det perfekta cafébordet till sommarens alla fikastunder. Skapa ett inbjudande blickfång som imponerar!
Bordet har en minimalistisk design i smakfull teak och är hopfällbart för praktisk förflyttning och förvaring. Här i trendsäker kombination med matstolar från serien Lindos. Stolarna har integrerade armstöd i aluminium och sits i svart rep.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 66 cm
- Höjd: 85 cm
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 55 cm
- Djup: 66 cm
- Höjd: 85 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22779 |
| Färg | Natur/Svart |
| Diameter | 70 cm |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 700 mm |
| Material | Aluminium/Trä/Rep |
| Serie | Ghana & Lindos |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 700 mm |
| Antal Sittplatser | 2 |





