Cafégrupp Venture Home Ghana Teak 70x70 cm med 2 Kenya Matstolar
3 795 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Ghana/Kenya från Venture Home. En läckert matchande cafégrupp i modern design och lyxig look. Duka ut fikan i sommar och njut av trivsamma stunder!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Ghana/Kenya från Venture Home. En läckert matchande cafégrupp i modern design och lyxig look. Duka ut fikan i sommar och njut av trivsamma stunder!
Matbord Ghana har en nätt design i vacker teak och är hopfällbart för praktisk förvaring och förflyttning. Stolarna är från serien Kenya och imponerar med sina eleganta former och inbjudande design i smakfull teak.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 67 cm
- Djup: 58 cm
- Höjd: 92 cm
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 67 cm
- Djup: 58 cm
- Höjd: 92 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22783 |
| Färg | Trä/natur |
| Diameter | 70 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 700 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Ghana & Kenya |
| Form bord | Runt |
| Produkttyp | Cafébord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 700 mm |
| Antal Sittplatser | 2 |



