Cafégrupp Venture Home Holmbeck Bord med 2 Malina Trädgårdsstolar Utomhus
fr.6 375 kr
Välj variant

Holmbeck Bord med 2 Malina Trädgårdsstolar Utomhus
6 375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bekvämt och klassiskt kan aldrig bli fel! Vårt stilrena cafébord Holmbeck har en modern, ribbad bordsskiva och ett minimalistiskt underrede i stål. Här i kombination med våra läckra matstolar från serien Malina. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i flätad konstrotting. Det ska kännas skönt att slå sig ner till eftermiddagsfikan utomhus! Bordets mått: 74x70x55cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bekvämt och klassiskt kan aldrig bli fel! Vårt stilrena cafébord Holmbeck har en modern, ribbad bordsskiva och ett minimalistiskt underrede i stål. Här i kombination med våra läckra matstolar från serien Malina. Stolen har en stomme i aluminium och är klädd i flätad konstrotting. Det ska kännas skönt att slå sig ner till eftermiddagsfikan utomhus! Bordets mått: 74x70x55cm.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 88 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 88 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 86 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Material | Acacia,Stål,Aluminium,Skum,Polyester,Korg |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Holmbeck/Malina |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Natur, Svart |
