Cafégrupp Venture Home Kenya Klaffbord med 2 Kenya Stolar
3 245 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kenya cafébord går att fälla ihop och det perfekta bordet i vacker teak som passar utmärkt för sommarens alla utefrukostar och eftermiddagsfikor. Med sitt klassiska utförande och smidiga design är bordet enkelt att matcha och smidigt att flytta runt. Här tillsammans med trendsäkra matstolar från samma serie i matchande teak. Stolarna är hopfällbara och har en inbjudande design - njut av fikan utomhus i sommar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kenya cafébord går att fälla ihop och det perfekta bordet i vacker teak som passar utmärkt för sommarens alla utefrukostar och eftermiddagsfikor. Med sitt klassiska utförande och smidiga design är bordet enkelt att matcha och smidigt att flytta runt. Här tillsammans med trendsäkra matstolar från samma serie i matchande teak. Stolarna är hopfällbara och har en inbjudande design - njut av fikan utomhus i sommar!
Mått bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
Mått stol
- Höjd: 89 cm
- Bredd: 47 cm
- Djup: 62 cm
- Sitshöjd: 45 cm
- Sitsbredd: 47 cm
- Sitsdjup: 43 cm
- Viktkapacitet: 100 kg
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
Mått stol
- Höjd: 89 cm
- Bredd: 47 cm
- Djup: 62 cm
- Sitshöjd: 45 cm
- Sitsbredd: 47 cm
- Sitsdjup: 43 cm
- Viktkapacitet: 100 kg
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22798 |
| Sittbredd | 47 cm |
| Produkttyp | Cafégrupp |
| Sittdjup | 43 cm |
| Material | Teak |
| Form bord | Rektangulär |
| Längd | 700 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 700 mm |
| Serie | Kenya |
| Färg | Natur |
| Antal Stolar | 2 |




