Cafégrupp Venture Home Moa
3 739 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Moa från Venture Home är en trevlig cafégrupp med ett bord och två stolar för trädgård eller uteplats med en inbyggd ishink/planteringslåda i bordet. Denna grupp är tillverkad av akacia och den kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Moa från Venture Home är en trevlig cafégrupp med ett bord och två stolar för trädgård eller uteplats med en inbyggd ishink/planteringslåda i bordet. Denna grupp är tillverkad av akacia och den kräver lättare montering.
Mått Stol
- Bredd: 38 cm
- Djup: 53 cm
- Höjd: 81,5 cm
- Sitthöjd: 45 cm
Mått Bord
- Längd förlängningsbar mellan: 65 cm och 95,7 cm
- Bredd: 65,7 cm
- Höjd: 72 cm
- Bredd: 38 cm
- Djup: 53 cm
- Höjd: 81,5 cm
- Sitthöjd: 45 cm
Mått Bord
- Längd förlängningsbar mellan: 65 cm och 95,7 cm
- Bredd: 65,7 cm
- Höjd: 72 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9599-075 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 36,5 cm |
| Färg | Trä/natur |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 720 mm |
| Material | Akacia |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 310 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 380 mm |
| Serie | Moa |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Caféset |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350107080829 |













