Cafégrupp Venture Home Pincy Ø 90 med 2 Albany Stolar
fr.8 565 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Venture Home Pincy med två stycken Albany stolar.
Detta ingår
- 2 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 610 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1090 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 900 mm
- 2 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 610 mm
- Djup: 730 mm
- Höjd: 1090 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 900 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 460 mm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 490 mm |
| Material | Aluminium/Aintwood/Textilene |
| Form bord | Rund |
| Dyna ingår | Nej |
| Toppskiva | Aintwood |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 60 cm |
| Serie | Albany |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| Ställbar | Ja |
| Färg | Grå, Vit |

