Cafégrupp Venture Home Wella med 2 Kew Trädgårdsstolar Utomhus
4 975 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Wella från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 2 stycken Kew matstolar med en ram i svartstål.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Wella från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 2 stycken Kew matstolar med en ram i svartstål.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Höjd: 86,5 cm
- Sitthöjd: 43,5 cm
- Bredd: 61 cm
- Djup: 59 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Höjd: 86,5 cm
- Sitthöjd: 43,5 cm
- Bredd: 61 cm
- Djup: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21361 |
| Rygghöjd | 47 cm |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Korg/Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 43,5 cm |
| Sittbredd | 44,5 cm |
| Serie | Wella |
| Form bord | Kvadratisk |
| Produkttyp | Caféset |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |



