Cafégrupp Venture Home Wella med 2 Minos Matstolar
Rek. pris 5 239 kr
4 765 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Wella från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 2 stycken Minos matstolar med stolsben i svartstål och sits i svart rep.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Wella från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 2 stycken Minos matstolar med stolsben i svartstål och sits i svart rep.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Höjd: 85 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 66 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Höjd: 85 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21358 |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Rep/Stål |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Wella |
| Form bord | Kvadratisk |
| Produkttyp | Caféset |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |



