Cafégrupp Venture Home Wella med 2 Moli Trädgårdsstolar Utomhus
6 855 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Wella från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 2 stycken Moli matstolar med stolsben i svart aluminium och sits i rotting.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Wella från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 2 stycken Moli matstolar med stolsben i svart aluminium och sits i rotting.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Höjd: 92 cm
- Sitthöjd: 48 cm
- Bredd: 58 cm
- Djup: 65 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Höjd: 92 cm
- Sitthöjd: 48 cm
- Bredd: 58 cm
- Djup: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21362 |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Färg | Svart/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Rotting/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Wella |
| Form bord | Kvadratisk |
| Produkttyp | Caféset |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |





