Cafégrupp Venture Home Wella med 2 Nemo Trädgårdsstolar Utomhus
fr.5 259 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Wella från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 2 stycken Nemo matstolar med en ram i stål.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Wella från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 2 stycken Nemo matstolar med en ram i stål.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Höjd: 88,5 cm
- Sitthöjd: 43,5 cm
- Bredd: 56 cm
- Djup: 61,5 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Höjd: 88,5 cm
- Sitthöjd: 43,5 cm
- Bredd: 56 cm
- Djup: 61,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 26,5 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Stål/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 43,5 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Nemo |
| Form bord | Kvadratisk |
| Produkttyp | Caféset |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Grön, Svart |
