Cafégrupp Venture Home Wella med 4 Andy Matstolar
5 375 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafégrupp Wella från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i svart aluminium. Matchas med 4 stycken Andy matstolar med stolsben i svart stål och sits i rotting.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Wella från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i svart aluminium. Matchas med 4 stycken Andy matstolar med stolsben i svart stål och sits i rotting.
Bord
- Längd: 120 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Höjd: 95 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 64 cm
- Längd: 120 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Stol
- Höjd: 95 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 64 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21341 |
| Rygghöjd | 52 cm |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Stål/Rotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Wella |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Caféset |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |





