Hörnsoffa Venture Home Salvador UtomhusVit
7 489 kr
Se priset!

Salvador Utomhus
Vit
7 489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hörnsoffan från serien Salvador passar perfekt både i uterummet och på uteplatsen! Stommen i raka former är tillverkad i pulverlackerad metall och har integrerade armstöd för extra komfort, Mjuka dynor med avtagbar i ingår. Här får du en tidlös och slitstark hörnsoffa som förlänger trivsamma kvällar i sommar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hörnsoffan från serien Salvador passar perfekt både i uterummet och på uteplatsen! Stommen i raka former är tillverkad i pulverlackerad metall och har integrerade armstöd för extra komfort, Mjuka dynor med avtagbar i ingår. Här får du en tidlös och slitstark hörnsoffa som förlänger trivsamma kvällar i sommar!
Material ben: Aluminium
Material bordsskiva: Aluminium
Mått bord
Bordslängd: 60 cm
Bordsbredd: 60 cm
Bordshöjd: 35 cm
Mått mellan ben långsida: 60 cm
Mått soffa
Bredd: 183 cm
Djup: 59 cm
Höjd: 69 cm
Sitthöjd: 33,5 cm
Rygghöjd: 35,5 cm
Material bordsskiva: Aluminium
Mått bord
Bordslängd: 60 cm
Bordsbredd: 60 cm
Bordshöjd: 35 cm
Mått mellan ben långsida: 60 cm
Mått soffa
Bredd: 183 cm
Djup: 59 cm
Höjd: 69 cm
Sitthöjd: 33,5 cm
Rygghöjd: 35,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 4160-400 |
| Sittbredd | 1130 mm |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Tjocklek | 100 mm |
| Sittdjup | 590 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Polyester |
| Höjd | 690 mm |
| Vikt | 30 kg |
| Dynfärg | Grå |
| Bredd | 1800 mm |
| Sitthöjd | 330 mm |
| Djup | 1920 mm |
| Färg | Vit |
| Montering | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Ställbar | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Serie | Salvador |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 5 |
| EAN-nr | 7350107083462 |














