Loungegrupp Outfit Oline Utomhus
6 604 kr
5 290 krSpara 20 %Kampanj44 tim kvar!

Oline Utomhus
5 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Detta stilrena utemöbelset kombinerar komfort och hållbarhet, perfekt för både trädgården och uteplatsen. Med en robust stålbordsskiva och slitstarkt polyestertyg erbjuder det en modern och funktionell design.
Varumärke
OutfitBeskrivning
Detta stilrena utemöbelset kombinerar komfort och hållbarhet, perfekt för både trädgården och uteplatsen. Med en robust stålbordsskiva och slitstarkt polyestertyg erbjuder det en modern och funktionell design.
Egenskaper & Material:
- Hög kvalitet – 240 g/m² polyester ger en slitstark och vädertålig yta
- Stabil konstruktion – Bordsskiva i stål för extra hållbarhet
- Bekväm sittkomfort – 10 cm tjocka dynor och armstöd på 60 cm höjd
- Platt paket (K/D-paketering) – Enkel att montera
Mått:
- Stol: 62 x 69 x 75 cm
- Soffa: 122 x 69 x 75 cm
- Bord: 54 x 54 x 43 cm / 74 x 74 x 35 cm
Sitsmått:
- Höjd: 45 cm
- Djup: 54 cm
- Bredd: 58 cm
Detta möbelset är den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet för utomhusbruk. Skapa en avslappnad och inbjudande miljö med detta moderna set!
- Hög kvalitet – 240 g/m² polyester ger en slitstark och vädertålig yta
- Stabil konstruktion – Bordsskiva i stål för extra hållbarhet
- Bekväm sittkomfort – 10 cm tjocka dynor och armstöd på 60 cm höjd
- Platt paket (K/D-paketering) – Enkel att montera
Mått:
- Stol: 62 x 69 x 75 cm
- Soffa: 122 x 69 x 75 cm
- Bord: 54 x 54 x 43 cm / 74 x 74 x 35 cm
Sitsmått:
- Höjd: 45 cm
- Djup: 54 cm
- Bredd: 58 cm
Detta möbelset är den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet för utomhusbruk. Skapa en avslappnad och inbjudande miljö med detta moderna set!
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
| Art.Nr. | 452008405 |
| Färg | Natur/Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 101734 |
| Material | Glas/Polyester/Stål/Textilene |
| Serie | Oline |
| Typ | Loungegrupp |
| Sittdjup | 54 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 58 cm |
| EAN-nr | 5714988021609 |




