Loungegrupp Venture Home Barcelona Utomhus
fr.10 131 kr/st
Se priset!
Välj variant

Barcelona Utomhus
10 131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungegrupp Barcelorna från Venture Home. Skön och snygg loungegrupp i aluminium med tillhörande bord och en toppskiva i glas. Ingen montering krävs. Slitstarka dynor medföljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungegrupp Barcelorna från Venture Home. Skön och snygg loungegrupp i aluminium med tillhörande bord och en toppskiva i glas. Ingen montering krävs. Slitstarka dynor medföljer.
Bord
- Längd: 50 cm
- Bredd: 50 cm
- Höjd: 50 cm
Soffa
- Djup: 84 cm
- Höjd: 77 cm
- Längd: 50 cm
- Bredd: 50 cm
- Höjd: 50 cm
Soffa
- Djup: 84 cm
- Höjd: 77 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 51 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Material | Aluminium/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 550 mm |
| Sitthöjd | 310 mm |
| Sittbredd | 630 mm |
| Form bord | Kvadratisk |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Svart, Vit |
| Serie | Barcelorna, Buffalo |
