Loungegrupp Venture Home Brentwood
fr.28 889 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungegrupp Brentwood från Venture Home innehåller 1 st 3-sits soffa, 2 st fällbart fåtöljer och 1 st bord. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungegrupp Brentwood från Venture Home innehåller 1 st 3-sits soffa, 2 st fällbart fåtöljer och 1 st bord. Dynor ingår.
Mått
Soffa: 176x88x103 cm
Fåtöljer: 69x88x103 cm
Bord: 125x75x66 cm
Soffa: 176x88x103 cm
Fåtöljer: 69x88x103 cm
Bord: 125x75x66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Djup | 880 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Sittbredd | 540 mm |
| Serie | Brentwood |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Färg | Grå, Natur |
| Dynfärg | Grå, Sand |
