Loungegrupp Venture Home Spoga Utomhus
fr.10 859 kr
fr.9 990 krSänkt pris!
Välj variant

Spoga Utomhus
9 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungegrupp Spoga från Venture Home bestående av en tvåsitssoffa och två karmfåtöljer. Inkluderat i gruppen är också mjuka dynor samt ett ovalt lågt soffbord med en bordsskiva i klarglas som skapar en exklusiv helhet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungegrupp Spoga från Venture Home bestående av en tvåsitssoffa och två karmfåtöljer. Inkluderat i gruppen är också mjuka dynor samt ett ovalt lågt soffbord med en bordsskiva i klarglas som skapar en exklusiv helhet.
Mått soffa
Bredd 151 cm
Djup 76 cm
Höjd 82 cm
Mått bord
Bredd 60 cm
Längd 100 cm
Höjd 39 cm
Mått stol
Höjd 81 cm
Djup 61 cm
Bredd 60 cm
Armstödets höjd 59 cm
Armstödets bredd 3 cm
Bredd 151 cm
Djup 76 cm
Höjd 82 cm
Mått bord
Bredd 60 cm
Längd 100 cm
Höjd 39 cm
Mått stol
Höjd 81 cm
Djup 61 cm
Bredd 60 cm
Armstödets höjd 59 cm
Armstödets bredd 3 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 75,5 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Längd | 151 cm |
| Material | Aluminium |
| Dyna ingår | Ja |
| Serie | Spoga |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 83 cm |
| Färg | Svart, Vit |
