Loungegrupp Venture Home Thea Utomhus
15 555 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungegrupp Thea från Venture Home innehåller 1 st 3-sits soffa och 2 st fåtöljer. Dynor ingår.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9561-400 |
| Montering | Ja |
| Färg | Natur/Grå/Vit |
| Dynfärg | Grå |
| Höjd | 670 mm |
| Längd | 800 mm |
| Material | Aluminium/Teak |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitthöjd | 310 mm |
| Serie | Thea |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1880 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 5 |
| EAN-nr | 7350107081451 |






