Loungegrupp Venture Home Vamos Utomhus
fr.16 409 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vamos är en loungegrupp från Venture Home som består av en modulsoffa och ett bord. Tillverkad av konstrotting, ett material som kräver väldigt lite underhåll vilket ger dig mer tid till annat. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Vamos är en loungegrupp från Venture Home som består av en modulsoffa och ett bord. Tillverkad av konstrotting, ett material som kräver väldigt lite underhåll vilket ger dig mer tid till annat. Dynor ingår.
Soffa
- Bredd: 200 cm
- Höjd: 70 cm
- Djup: 75 cm
Bord
- Längd: 65 cm
- Bredd: 65 cm
- Höjd: 44 cm
- Bredd: 200 cm
- Höjd: 70 cm
- Djup: 75 cm
Bord
- Längd: 65 cm
- Bredd: 65 cm
- Höjd: 44 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 670 mm |
| Sitthöjd | 380 mm |
| Sittbredd | 670 mm |
| Serie | Vamos |
| Form bord | Kvadratisk |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 32 kg |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Färg | Natur, Svart |
| Dynfärg | Grå, Sand |
