Loungegrupp Venture Home Washington Utomhus
fr.27 585 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungegrupp Washington från Venture Home innehåller 1 st 3-sits soffa, 2 st fåtöljer och 1 st bord. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungegrupp Washington från Venture Home innehåller 1 st 3-sits soffa, 2 st fåtöljer och 1 st bord. Dynor ingår.
Soffa
- Bredd: 176 cm
- Djup: 88 cm
- Höjd: 103 cm
Fåtölj
- Bredd: 69 cm
- Djup: 88 cm
- Höjd: 103 cm
Bord
- Längd: 125 cm
- Bredd: 75 cm
- Höjd: 66 cm
- Bredd: 176 cm
- Djup: 88 cm
- Höjd: 103 cm
Fåtölj
- Bredd: 69 cm
- Djup: 88 cm
- Höjd: 103 cm
Bord
- Längd: 125 cm
- Bredd: 75 cm
- Höjd: 66 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 540 mm |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Sittdjup | 640 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Dyna ingår | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Washington |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Djup | 880 mm |
| Montering | Ja |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Hopfällbar | Nej |
| Ställbar | Nej |
| Dynfärg | Grå, Sand |
| Färg | Grå, Natur |
