Loungegrupp Venture Home Whisper Utomhus
9 689 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungegrupp Whisper från Venture Home. Caféset i honungsfärgad rotting och en toppskiva i glas. Passar lika bra på din balkong som i din trädgård. Setet inkluderar ett cafébord, två stolar och en soffa. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungegrupp Whisper från Venture Home. Caféset i honungsfärgad rotting och en toppskiva i glas. Passar lika bra på din balkong som i din trädgård. Setet inkluderar ett cafébord, två stolar och en soffa. Ingen montering krävs.
Bord
- Diameter: 60 cm
- Höjd: 56 cm
Stol
- Längd: 71 cm
- Djup: 69 cm
- Höjd: 72 cm
- Sitthöjd: 45 cm
- Sittdjup 53 cm
Soffa
- Längd: 113 cm
- Djup: 69 cm
- Höjd: 71 cm
- Sitthöjd: 45 cm
- Sittdjup 53 cm
- Diameter: 60 cm
- Höjd: 56 cm
Stol
- Längd: 71 cm
- Djup: 69 cm
- Höjd: 72 cm
- Sitthöjd: 45 cm
- Sittdjup 53 cm
Soffa
- Längd: 113 cm
- Djup: 69 cm
- Höjd: 71 cm
- Sitthöjd: 45 cm
- Sittdjup 53 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | WeraLoungeset(32)Rat |
| Rygghöjd | 43 cm |
| Färg | Trä/natur |
| Dynfärg | Vit |
| Diameter | 600 mm |
| Material | Rotting/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 53 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Serie | Whisper |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |
| EAN-nr | 7350118411223 |




