Loungeset Baltic Garden Rosemarie 2 st Reclinerfåtöljer med Sidobord inkl Dynor
11 809 kr
7 265 krSpara 38 %Kampanjtom 17/5
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Unna dig lyxig avkoppling under bar himmel med Baltic Garden Rosemarie – ett loungeset som kombinerar funktion, stil och ultimat komfort. Setet består av två generösa reclinerfåtöljer med ställbar rygg och ett smidigt sidobord, perfekt för kalla drycker, en bok eller något gott att äta.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Unna dig lyxig avkoppling under bar himmel med Baltic Garden Rosemarie – ett loungeset som kombinerar funktion, stil och ultimat komfort. Setet består av två generösa reclinerfåtöljer med ställbar rygg och ett smidigt sidobord, perfekt för kalla drycker, en bok eller något gott att äta.
De medföljande dynorna är tjocka och mjuka, utformade för att ge maximal bekvämlighet oavsett om du sitter upp eller lutar dig tillbaka. Designen är elegant och tidlös, vilket gör att möblerna smälter in lika fint på altanen som i trädgårdshörnan eller på terrassen.
Baltic Garden Rosemarie är det perfekta valet för dig som söker ett stilrent och praktiskt set för två – där varje stund utomhus blir lite mer avslappnad och njutbar.
Baltic Garden Rosemarie är det perfekta valet för dig som söker ett stilrent och praktiskt set för två – där varje stund utomhus blir lite mer avslappnad och njutbar.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 900312 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 102 cm |
| Färg | Beige/Natur |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 48 cm |
| Material | Konstrotting |
| Sittdjup | 55 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 47 cm |
| Serie | Rosmarie |
| Form bord | Kvadratiskt |
| Produkttyp | Loungeset |
| Bredd | 48 cm |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Stolar | 2 |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Iläggsskiva | Nej |





