Loungeset Venture Home Washington Utomhus
fr.10 139 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Washington Utomhus
10 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungeset Washington från Venture Home innehåller två fåtöljer, två fotpallar, ett bord. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungeset Washington från Venture Home innehåller två fåtöljer, två fotpallar, ett bord. Dynor ingår.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Djup | 880 mm |
| Höjd | 1030 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Sittbredd | 540 mm |
| Serie | Washington |
| Produkttyp | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 690 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Grå, Natur |
| Dynfärg | Grå, Sand |
