Loungesoffa Venture Home Rambo 3-sits Rak Utomhus
17 055 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungesoffa Rambo från Venture Home. En stilren och bekväm utesoffa som skapar en inbjudande loungekänsla på altanen, uteplatsen eller i trädgården. Med två hörndelar och en mittdel får du en flexibel och rymlig sittgrupp som passar både avkoppling och sociala stunder utomhus.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungesoffa Rambo från Venture Home. En stilren och bekväm utesoffa som skapar en inbjudande loungekänsla på altanen, uteplatsen eller i trädgården. Med två hörndelar och en mittdel får du en flexibel och rymlig sittgrupp som passar både avkoppling och sociala stunder utomhus.
Soffan är klädd i slitstarkt beige Olefin-tyg, ett vädertåligt material som är både vattenavvisande och UV-resistent, vilket gör att färgen och kvaliteten håller sig fina över tid. De mjuka dynorna ger extra komfort och gör soffan till en perfekt plats för att njuta av långa, sköna stunder utomhus. Rambo loungesoffa är det perfekta valet för dig som vill kombinera modern design, hög komfort och hållbara material i din utomhusmiljö.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24673 |
| Produkttyp | Soffgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 295 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | GR24673 |
| Serie | Rambo |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 105 cm |

