Loungesoffa Venture Home Rambo L-formad Utomhus
25 019 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungesoffa Rambo från Venture Home. En stilren och flexibel utesoffa som ger en lyxig och inbjudande loungekänsla på altanen, uteplatsen eller i trädgården. Med två hörndelar, två mittdelar och en ottoman skapas en rymlig och bekväm sittgrupp som passar både avkoppling och sociala tillfällen utomhus.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungesoffa Rambo från Venture Home. En stilren och flexibel utesoffa som ger en lyxig och inbjudande loungekänsla på altanen, uteplatsen eller i trädgården. Med två hörndelar, två mittdelar och en ottoman skapas en rymlig och bekväm sittgrupp som passar både avkoppling och sociala tillfällen utomhus.
Soffan är klädd i slitstarkt beige Olefin-tyg, ett vädertåligt material som är både vattenavvisande och UV-resistent, vilket gör att färgen och kvaliteten håller sig fina över tid. De mjuka dynorna ger extra komfort, och den medföljande ottomanen kan användas som fotstöd, extra sittplats eller en praktisk yta för avlastning. Rambo loungesoffa är det perfekta valet för dig som vill skapa en elegant och bekväm utemiljö där design, funktionalitet och hållbarhet möts.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24675 |
| Produkttyp | Soffgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 295 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | GR24675 |
| Serie | Rambo |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 105 cm |

