Matgrupp Utomhus Comfort Garden Rosasco 160 cm + 6 Trädgårdsstolar
Rek. pris 7 499 kr
6 021 kr
5 999 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Rosasco ifrån Comfort Garden är en modern matgrupp perfekt för uteplatsen, uterummet eller varför inte trädäcket.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Matgrupp Rosasco ifrån Comfort Garden är en modern matgrupp perfekt för uteplatsen, uterummet eller varför inte trädäcket.
Snyggt matbord med 6 karmstolar ingår i setet.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 1836604 |
| Höjd armstöd | 63 cm |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Svart |
| Material | Stål/Aluminum/Polyester |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Serie | Rosasco |
| Produkttyp | Matgrupp |




